Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato, hmotnost 5,63 g btto, ryzost 585/000, osazeny čtyřmi synt. rubíny, uzávěr klipsy, původní etue, délka 2,2 cm, opatřeno ČS puncovní značkou."